Witamy serdecznie na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krośniewicach

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym serwisem. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo tu wszystkie niezbędne informacje o naszej działalności, a także liczne artykuły publikowane do celów informacyjnych.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, bądź pytania – napisz do nas. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i postaramy się w miarę możliwości szybko i rzetelnie odpowiedzieć. Swoje zapytania możesz wysłać korzystając z formularza znajdującego się w zakładce Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieformularz pocztowy.

Ośrodek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1530

Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przyjmuje zainteresowanych w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania ośrodka.

 

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW

OD 8 CZERWCA 2020 ROKU MIEJSKO - GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KROŚNIEWICACH JEST CZYNNY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW  OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 10:00 DO 14:00

Przyjmowanie interesantów będzie odbywać się przy zachowaniu wymagań sanitarnych.

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.

W celu przestrzegania wytycznych ministerialnych i zachowania sprawnej obsługi prosimy interesantów o zakrywanie ust i nosa maseczką oraz korzystanie z płynów do dezynfekcji rąk.

Wszelkie sprawy nie wymagające Państwa obecności prosimy konsultować: